Adam
Posner

zakladatel  institutu IPMV

Adamovy osobní zkušenosti ve vztazích ho přivedly na myšlenku vzniku institutu, který by propojil témata a odborníky v oblasti mezilidských a partnerských vztahů. Věří, že pochopením souvislostí lze kvalitu vztahů velmi výrazně zlepšovat. 

S myšlenkou přišla i motivace nezaměřovat se pouze na důsledky nefungujících vztahů, ale přinášet širokou škálu poznatků a praktických dovedností, které pomohou co nejlépe poznat sám sebe a své hodnoty. Adam zastává názor, že žít v souladu sám se sebou, je zásadním předpokladem pro funkční a zdravý vztah. 

Mezi jeho silné stránky patří komunikace a schopnost vnímat principy, které nás obklopují a jsou nedílnou součástí našich životů. Věří, že vše, co se stane v našem životě, má svůj smysl. A to, že mu nerozumíme právě nyní, ještě neznamená, že mu neporozumíme nikdy.

Slavka
Kmeťová

vztahová terapeutka, lektorka

Ráda propojuje duchovno a hmotu. Je praktický člověk a jde přímo ke kořenům problému. Věří, že když chceme něco změnit, musíme začít u sebe.

Sama žila dlouhou dobu v nedostatku, v energii oběti a bloudila v kruzích. Díky práci na sobě a poznávání svého vnitřního světa se její život začal měnit. Z ženy, která se většinu života pohybovala v mužské energii, se stala ženou, která doprovází ostatní na jejich cestě.

Svým klientům poskytuje jiný úhel pohledu, inspiruje je ke změně a důvěře v sebe sama na základě vlastních zkušeností a získaných poznatků. Má dar vidět, kde je problém, jednoduše a prakticky ho pojmenovat a následně vyřešit.

Nabízí bezpečný prostor při poznávání vnitřního světa a bude vaší průvodkyní při terapii vnitřního dítěte. 

Více o Slavce zde:

http://profikamaratka.sk/

Tomáš
Reinbergr

učitel meditace a jógy, kouč, lektor

Je učitelem meditace, jógy, fitkouč a sportovec. Žije normálním spotřebním životem a koučuje lidi, jako je on sám.

Vždy se zajímal téměř o vše a hodně četl. Od osobního růstu přes business, alternativní medicínu až ke spirituálnímu růstu. Vědomosti načerpané z knih z velké části aplikoval do reálného života. Velmi ho okouzlila Ajurvéda, tisíce let stará věda o životě, ze které vychází při koučinku.

Zároveň je učitelem védské meditace, která je jedním z nejlepších objevů v jeho životě. Býval spíše materiálně založený člověk, ale zjistil, že materiálno ho nikdy plně neuspokojí. Proto začal s meditací, která zlepšila jeho zdraví, dodala energii a udělala z něj úspěšnějšího člověka.

Více o Tomášovi zde:

https://www.tore.cz/

V životě nedostáváme věci, které chceme, ale takové, které potřebujeme. Je tedy velmi důležité, abychom porozuměli, naučili se pracovat se svými myšlenkami a dokázali si vytvářet svůj vlastní spokojený život s těmi správnými lidmi kolem sebe.

Mnohé zbytečné bolesti si ušetříme, když se naučíme rozpoznávat to, po čem lidé, kteří nám vstupují do cesty, touží.                                                                                                                                                ,,Petr Casanova,,

Kontaktuj nás

I.P.M.V

+420 606 648 243

ipmv@ipmv.cz